Włoska kadra zwyciężyła hiszpańską narodową kadrę i awansowała do finału turnieju! Genialne granie w półfinałowym spotkaniu Euro 2020!

Włoska kadra zwyciężyła hiszpańską narodową kadrę i awansowała do finału turnieju! Genialne granie w półfinałowym spotkaniu Euro 2020!

To było bardzo dobre widowisko i fani piłkarscy siedzący na stadionie mieli naprawdę dużo szczęścia, gdyż mieli szansę podziwiać ten mecz i trzeba mieć świadomość tego. Właśnie takie starcia udowadniają z jakiego powodu nożna piłka jest na tą chwilę najbardziej rozpoznawalną dyscypliną sportu na całym świecie. W tym starciu kibice piłkarscy mogli obserwować to wszystko, co w futbolu najwspanialsze. To zawodnicy reprezentacji narodowej Włoch ustrzelili pierwszego gola, ale piłkarze hiszpańskiej reprezentacji idealnie tę batalię zainaugurowali. Przygotowywani przez trenera Enrique gracze nie mieli jednak się poddawać. Morata Alvaro dał radę doprowadzić do wyniku remisowego na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem. Główny sędzia tego meczu był zobligowany do zarządzenia dogrywki. O triumfie musiały zdecydować rzuty karne, ponieważ w ciągu dogrywki również nie padły trafienia. W trakcie konkursu rzutów karnych skuteczniejsza się okazała narodowa kadra Włoch, która triumfowała rezultatem 4:2 i to właśnie ona będzie grać w trakcie wieczornego wieczoru w finałowym spotkaniu mistrzostw Starego Kontynentu.