Wielbiciele sportów kontaktowych mieli okazję obserwować w Tauron Arenie zaskakujące zwycięstwa w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

Wielbiciele sportów kontaktowych mieli okazję obserwować w Tauron Arenie zaskakujące zwycięstwa w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

Ciężko zaprzeczyć temu, iż w minionych latach mieszane sztuki walki były niezwykle popularne w Polsce. Pierwszymi organizatorami walk MMA w Polsce byli Maciej Kawulski oraz Lewandowski, którzy stworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Do tego sportu mnóstwo sympatyków przyciągnęła na pewno walka mistrza świata Strongmen z Marcinem Najmanem w 2009 roku. Odmiana sportowej konkurencji przez wielokrotnego mistrza świata Strongmenów na MMA bez cienia wątpliwości była niespodziewana. Tym wydarzeniem zafascynowanych było wielu dziennikarzy sportowych i każdy bardzo chciał podziwiać w akcji Pudzianowskiego. W Polsce wraz z upływem lat popularność mieszanych sztuk walki rosła i w skutek tego stworzona została federacja FAME MMA.

Postacie, które popularne są na społecznościowych portalach pojedynki toczą ze sobą w federacji FAME. To, że jest naprawdę duże zainteresowanie tego typu produktem mieliśmy okazję zobaczyć już od pierwszych edycji. Jeśli spojrzymy na wyniki Pay Per View, każda następna gala pobijała rekordy sprzedaży. W miniony weekend zorganizowana została czternasta edycja Fame MMA, która odbyła się w Tauron Arenie w Krakowie. Założyciele federacji FAME uszykowali dla swoich widzów wiele emocjonujących zestawień. Pojedynek między Gimperem, a Trombą był pojedynkiem wieczoru gali FAME MMA 14. Warto mieć świadomość, że poziom sportowy każdego pojedynku był naprawdę wysoki. Z każdą odsłoną FAME MMA zauważyć można progres u konkretnych influencerów, co często ma wpływ na poziom spektaklu. Na pojedynek wieczoru, kiedy lepszy okazał się Mateusz "Tromba" Trąbka oczekiwali wielbiciele mieszanych sztuk walki. Po wakacjach najprawdopodobniej będzie miała miejsce kolejna odsłona FAME MMA. Na ten rok kalendarzowy federacja FAME zdążyła już obwieścić sporo rozpoznawalnych gwiazd Internetu, które mają stoczyć starcia w klatce. Z całą pewnością należy czekać na kolejne gale FAME MMA, gdyż jest to fenomenalne show.