Smutny koniec podróży Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Pokazana ze strony Rafała pioseneczka zbyt słaba na finał turnieju Eurowizji!

Smutny koniec podróży Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Pokazana ze strony Rafała pioseneczka zbyt słaba na finał turnieju Eurowizji!

Polska zwykle nie zachwycała widowni w trakcie konkursu Eurowizji i bardzo dobrze mieć świadomość tego. Polski najwybitniejszym triumfem zazwyczaj jest kwalifikacja do finałowego występu, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. Eurowizję przełożono rok temu, gdyż panowała epidemia COVID-19, która powstrzymała nie tylko Europę, ale też całą planetę. Reprezentantem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał chęć zafascynować fanów muzyki utworem o tytule "The Ride". Bardzo dużo publicystów nie było zadowolonych z wybrania wysłannika Polski, jednak w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Niestety ponownie byliśmy zmuszeni pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i też dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Widzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już bardzo wynudzeni tego rodzaju rozrywką. "The Ride" a więc przyśpiewka wykonywana przez Brzozowskiego była szczerze mówiąc słaba i trzeba mieć tego świadomość. Nie było nic efektywnego w tym kawałku co mogłoby wprawić w zadowolenie sympatyków muzyki w Europie. To jest kolejna odsłona konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant naszego kraju nie potrafi dostać się do finałowej fazy. Z pewnością możemy zauważyć, że od dawna dobieranie reprezentantów naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim wypadku liczyć na to, że w przyszłym roku nasz kraj da radę awansować do starcia finałowego o wygraną w konkursie europejskiej piosenki. Naprawdę kluczowe w tego rodzaju przypadku jest to, aby wyselekcjonować odpowiedniego piosenkarza, który będzie umiał rozpalić publikę europejską. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie damy rady do występu finałowego w konkursie piosenki europejskiej.