Ogromne doznania w ostatnich piętnastu minutach pojedynku z wicemistrzami Europy! Damian Szymański zdobył gola i został okrzyknięty bohaterem piłkarskiej reprezentacji Polski!

Ogromne doznania w ostatnich piętnastu minutach pojedynku z wicemistrzami Europy! Damian Szymański zdobył gola i został okrzyknięty bohaterem piłkarskiej reprezentacji Polski!

Kadra Polska występująca na stadionie w Warszawie bywa naprawdę ciężka do zatrzymania i wiadomo o tym od niespełna dekady. Ponosimy porażki na tym obiekcie naprawdę bardzo rzadko i dobrze być świadomym tego, iż spora w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. W dzień, gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego miejsca zawodnicy naszej drużyny dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. Podopieczni selekcjonera Paulo Sousy w kwalifikacjach do światowych mistrzostw pokazują się do tej pory solidnie, jednakże ich forma oddalona jest od ideału. W środę wieczorem naszych piłkarzy czekał naprawdę skomplikowany sprawdzian, jakim bez wątpienia był pojedynek z Anglią. To jak trudnym oponentem w historii spotkań naszej narodowej drużyny są angielscy piłkarze wie o tym każdy piłkarski fanatyk z Polski. Lecz w tym momencie nie było miejsca na wątpliwości, gdyż najważniejsze było zgarnięcie jak największej liczby punktów.

Kadra narodowa Polski przed tym spotkaniem była od samego początku skazywana na porażkę. Na pewno należy brać pod uwagę to, iż zawodnicy z Polski w wielu przypadkach mocno potrafią się zmobilizować na mecze ze znacznie mocniejszymi. Podczas tego spotkania było identycznie i trzeba przyznać, przez chwilę mogliśmy nawet stwierdzić, że polska reprezentacja może walczyć o trzy punkty z narodową kadrą Anglii. dla reprezentacji Polski to okazało się niesamowicie trudne spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości należy ich chwalić za walkę do końca meczu. Wydawało się, iż może to być zakończenie marzeń o pozytywnym rezultacie, w sytuacji, gdy bramkę w 80 minucie ustrzelił Kane Harry. Narodowa kadra Polska finalnie nie zamierzała odpuszczać i do końca pojedynku szukała okazji do zdobycia gola. Piłkarz ateńskiego AEK-u Szymański w doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter zdobył bramkę na wagę wyniku remisowego. Bez cienia wątpliwości to była świetna okoliczność dla tego młodocianego piłkarza. Kadra Polski ostatecznie była w stanie wywalczyć remis na Narodowym w meczu z drużyną Anglii i dzięki temu wciąż posiada ogromne szanse na dostanie się do katarskiego mundialu.