Dużo goli i przegrana Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa! Bardzo dobre starcie na rozpoczęcie rozgrywek rozgrywek PKO Ekstraklasy!

Dużo goli i przegrana Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa! Bardzo dobre starcie na rozpoczęcie rozgrywek rozgrywek PKO Ekstraklasy!

Kibice piłkarscy otrzymali okazję by podziwiać niezwykłe widowisko na boisku w Gliwicach. Miejscowa drużyna Piasta Gliwice w niedziele podejmowała na swoim boisku graczy wicemistrza Polski. Musimy zdać sobie sprawę z tego, iż to naprawdę potężne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę nowego sezonu polskich zmagań piłkarskich. Każdy futbolowy kibic w Polsce bez najmniejszych wątpliwości był usatysfakcjonowany z oglądania tego spotkania. Trzeba zdawać sobie z tego sprawę, że oba zespoły były niesamowicie blisko zwycięstwa, a w tym meczu mogliśmy zobaczyć pięć trafień. W ostatecznym rozrachunku to zawodnicy zespołu częstochowskiego Rakowa mogli się radować z premierowego triumfu w świeżo zainaugurowanym sezonie polskich rozgrywek piłkarskich. Piłkarze Piasta na pierwsze zwycięstwo będą musieli poczekać co najmniej do następnego tygodnia, gdyż przegrali rezultatem dwa do trzech. Ich przeciwnikami w kolejną sobotę będą reprezentanci Stali Mielec. na pewno Podopieczni trenera Fornalika Waldemara będą mieli chęć się odkuć po utracie punktów w inaugurującej serii gier sezonu polskich rozgrywek piłkarskich.