dekoracyjny zbiornik na deszczówkę 2021

dekoracyjny zbiornik na deszczówkę 2021

To przykre, że doczekaliśmy czasów, w których coraz głośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - brak wody i eksterminacja ekosystemu to największe komplikacje, z jakimi musimy mierzyć się już dzisiaj. Gdzie zacząć zmianę? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co jakiegokolwiek dnia przynosi nam natura. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w którym odnajdą Państwo przeróżne urządzenia i technologie do efektywnego gospodarowania wodą deszczową. Na łamach witryny prezentujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, warsztatów, rolnictwa i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, aby pomóc planecie, polepszyć komfort naszego życia oraz co najważniejsze - przysłużyć się naturze. Eko to także niższe rachunki za wodę, to taka wisienka na torcie dla ludzi, którzy otwarci są na ekologiczne pomysły oraz pragną wykorzystywać dobrodziejstwa natury, jakie spadają z nieba.


Internetowy sklep domiwoda.pl użytkuje najnowsze zdobycze technologii, oferując zajmujące, wypróbowane i atestowane systemy używające wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. W jakim miejscu można zamontować wskazane urządzenia? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, lokal mieszkalny, gospodarstwo rolne i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie żyjemy oraz gdzie jest dostęp do wody deszczowej. Domiwoda.pl burzy również stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki wodnej wolno instalować jedynie w kolosalnych gospodarstwach rolniczych - propozycja marki skierowana jest także dla osób prywatnych i domowników, którzy chcą zakupić oraz zamontować mniejsze urządzenia do prywatnego użytku - na witrynie znajdują się profesjonalne kategorie, w jakich zamieszczone są sprzęty, gotowe systemy pozyskiwania wody czy również ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, które pozwolą sukcesywnie pozyskiwać, składować i filtrować deszczówkę.


pojemnik ozdobny www domiwoda pl


Fachowcy z domiwoda.pl pomagają także w zdobyciu dofinansowania na wskazane systemy oraz instalacje ekologiczne, które wykorzystają deszczówkę. Proces zdobywania dodatkowych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne potrafi być zagmatwany oraz czasochłonny - zachęcamy do przetestowania pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dopłaty dla domiwoda.pl, by specjaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Wspólnie z słusznym zaangażowaniem i zmianami w obrębie swojego otoczenia możemy uchronić planetę - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie wątpliwości - zachęcamy do kontaktu!