W Top Model zaczyna się rywalizacja!

W Top Model zaczyna się rywalizacja!

Top Model jest to program przyciągający sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa i rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizorów dziesiątki tysięcy widzów. Do tego można zobaczyć całkiem sporo znanych osób w przestrzeni modowej, czyli fotografowie światowej sławy, znane modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie w szranki staje 14 osób, wśród których znajdują się też osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Złoty bilet jury przyznaje osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelem, co skutkuje tym, że owy uczestnik bezpośrednio dostaje się do domu Top Model. Za to srebrny bilet okazał się być użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiast trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu Top Model?

Każda edycja ma za zadanie dać możliwości rozwinięcia się i odkrycia "od kuchni" świata modelingu, dlatego też co edycję zgłasza się sporo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy mają do zaliczenia różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Sędziowie oceniają ich postępy i decydują o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania aspirujących modeli i dowiedzieć się, kto będzie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. walczy sporo wartych uwagi zawodników, w związku z tym z pewnością warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.